פריצת דרך טכנולוגית

!בטיפולי אסתטיקה

הזמן עושה את שלו והוא לא דופק לאף אחת חשבון… אז אנחנו מנסות תכשירי אנטי אייג'ינג שונים, ניתוחי הצערה והזרקות, אך לרוב לא רואות את התוצאות הרצויות. לכן רצינו לשתף אתכן במגמה החדשה והמסקרנת שהולכת ומתפשטת בתחום הרפואה האסתטית אצל קוסמטיקאיות בכל רחבי הארץ.

"כשאת מרגישה בנוח בעור שלך, את יפהפייה. ביטחון עצמי הוא האיפור הטוב ביותר שאפשר לעטות." / מנדי הייל, סופרת ומייסדת קבוצת המדיה החברתית "האישה הרווקה".

איך שלא תסתכלי על זה, החיים שלך היום לטוב ולרע, הם לא כפי שהיו בעבר – ויש לכך גם השפעות והשלכות אסתטיות. קמטי ההבעה המופיעים לך במצח, בין העיניים ולצידן הנם תוצאה של מימיקות בפנים שנוצרו לאורך השנים, המחייבים ברובם טיפול באמצעות הזרקות וטיפול משלים של חומרי מילוי, וחוזר חלילה, לצורך "תחזוקה". ואילו דינמיות החיים, סטרס, חשיפה מרובה לשמש, תזונה לקויה ותהליך ההזדקנות הטבעי של העור, מהווים חלק מהגורמים העשויים להשפיע על הופעתם של קמטים וקמטוטים בקרב נשים וגברים, גם בגילים צעירים יותר מ- 40. ועוד לא דיברנו על סימני מתיחה…

 את העולם טכנולוגית, עורר ויצר צרכים אסתטיים רפואיים חדשים לצד הקיימים ולכן הגיח לעולם האסתטי:

FIXER, מכשיר המעניק לעור הפנים והגוף

מראה חלק, צעיר ואסתטי.

איך עובד הטיפול ב-FIXER?

מכשיר ה- FIXER פותח כמענה אסתטי לתיקון נזקי ההווה

והעתיד, ומתאים לטיפול בעור הפנים והגוף פועל באמצעות

טכנולוגיית פרקשיונל גלי רדיו בשילוב עם מחטים זעירות,

כאשר ידית הטיפול מוליכה זרם חשמלי מדויק לרקמת העור באזור הטיפול בעזרת 36 מיקרו-אלקטרודות. הזרם החשמלי מועבר בצורה מבוקרת בשכבות העור החיצונית וזו שתחתיה, האפידרמיס והדרמיס, גורם לתהליך שיקום והתחדשות העור, לבנייה מחודשת של קולגן ואלסטין ולקבלת מרקם עור חלק וחיוני.

​​​​​​​למי הטיפול מתאים?

​​​​​​​הטיפול מתאים לנשים ולגברים והוא אידאלי לחידוש עור עוצמתי, טיפול בצלקות אקנה, צלקות לאחר ניתוח, נקבוביות, קמטים וקמטוטים, קמטי צוואר, קמטי עיניים, מראה עור עייף ונפול, סימני מתיחה בבטן ובגוף , עור רפוי סביב הטבור לאחר לידות ודיאטה.

​​​​​​​​​​​​​​מה קורה בתוך העור?

במהלך הטיפול ב- FIXER מתרחשים תהליכי התחדשות עוצמתיים ובנייה של תאי העור מבפנים החוצה ומסייעים ליצירת נפח ומוצקות ברקמת העור בצורה משמעותית.

כל זה קורה בתהליך פיזיולוגי טבעי וללא החדרת חומרים חיצוניים.​​​​​​​

כמה טיפולים אצטרך לעשות?​​​​​​​

הטיפול מתבצע בסדרה של כ- 6 טיפולים בממוצע, המתקיימים בהפרש של חודש זה מזה. מינימום הטיפולים הנדרשים הנם 3 במספר. לאחר הטיפול הראשון כבר ניתן יהיה להבחין בשינוי, כאשר בתום מכסת הטיפולים המבוקשת, תופיע התוצאה הסופית ועמה השינוי המשמעותי ביותר.

רוצה להימנע מהזרקות, ניתוחים קוסמטיים או פולשניים, וליהנות ממראה עור חלק, צעיר ואסתטי? זה הזמן להתקדם למכשיר FIXER של סמארטק – הדור החדש בטיפול אסתטי בפנים ובגוף.

השארו בקשר